Proč koupit knihu slev FAIRWAY2HOTEL

Vážení golfisté, vážené golfistky a přátelé golfu. Nákupem této slevové knihy získáte 336 slevových kuponů pro hru a 52 slevových kuponů na ubytování!
Princip golfových slev je jednoduchý : 2 osoby hrají – 1 osoba platí, každý slevový kupon na hru Vám dává možnost, že hrají dva golfisté na 18 jamkách za cenu jedné golfové hry. Na každé golfové hřiště máte v knize k použití 2 slevové kupony.

Hotelové slevové kupony Vám umožňují přenocování 2 osob ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji za cenu ubytování jedné osoby! Slevu je možné uplatnit pouze na jednu noc v příslušném hotelu. Doporučujeme důkladně se seznámit s pravidly pro použití slevových kuponů na zadní straně vloženého listu. (překlad ze slevové knihy)

Jak probíhá rezervace :

  • kontaktujte vybrané hřiště nebo hotel s předstihem a rezervujte Váš startovní čas pro hru nebo ubytování
  • oznamte při rezervaci, že budete využívat slevový kupon z naší knihy “FAIRWAY2HOTEL“
  • upozorňujeme Vás, že jak hřiště, tak i hotel Vám přiznají slevu pouze v případě, že současně s uplatněním slevy předložíte i tuto knihu, vyplníte údaje do slevového kuponu a před obsluhou odtrhnete slevový kupon z knihy
  • samostatní hráči nemohou uplatnit poloviční ceny, na základě předložení slevového kuponu ( slevu lze uplatnit pouze v páru s druhou osobou)

Přejete-li si věnovat naší slevovou knihu „FAIRWAY2HOTEL“ přátelům, nebo známým jako dárek, nebo potřebujete-li sami ještě jednu knihu se slevovými kupony, obraťte se na nás :

fairway2hotel@seznam.cz
tel: +420 774 098 733

Tato slevová kniha je v originálu v německém jazyku, protože vydavatelem je rakouská společnost Andreas Brantner, proto jsme pro Vás některé části slevové knihy přeložili, ale ostatní informace jsou ve slevové knize v originálu. Pokud nebudete ve slevové knize čemukoli rozumět, můžete nás s dotazem kdykoli kontaktovat na výše uvedeném e-mailu, nebo telefonním čísle.aktualizace: 6. prosince 2021