Návod k použití 52 kuponů pro ubytování v hotelech

Slevový kupon pro ubytování platí pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoj na 1 noc se snídaní, při platbě pouze za jednu osobu. Platí cena podle platného ceníku vybraného hotelu. Jednotlivá osoba nemůže této slevy využít. Slevové kupony není možné vyměnit za peníze. Slevové kupony platí pouze pro jednu noc v jednom hotelu, stejně tak není možné použití slevy na 2 a více nocí, pokud to není výslovně uvedeno v nabídce vybraného hotelu. Možnost slevy je pouze při rezervaci jednoho pokoje se dvěma postelemi, není možné využít kuponu pro např. dva jednolůžkové pokoje.

Slevové kupony z této knihy, musejí být vyplněny a odtrženy z knihy v přítomnosti odpovědné osoby hotelu. Slevové kupony vytržené z knihy předem, není možné ke slevě využít. Slevové kupony je možné využít pouze v případě, že si předem rezervujete svůj pokoj a při rezervaci sdělíte, že budete využívat slevový kupon z knihy „FAIRWAY2HOTEL“. Při uplatnění slevy nejste oprávněni k jakýmkoli dodatečným slevám, ani k jakýmkoli dalším výhodám.

Vydavatel slevové knihy neodpovídá za eventuální nesprávné informace při popisu jednotlivých hotelů a jejich služeb. Stejně tak vydavatel nenese žádnou odpovědnost v případě, že některý z hotelů ne uzná slevu z kuponu z této slevové knihy z jakéhokoli důvodu. Pro nastalé škody a případné odškodnění je potřeba se obrátit na konkrétní hotel. Za případné tiskové chyby v této knize není vydavatel odpovědný, stejně tak není odpovědný za případné změny cen ubytování v jednotlivých hotelech. Slevovou knihu je zakázáno kopírovat.

Vydavatel slevové knihy a hotely se zavazují, že osobní data, získaná o svém hostu použijí pouze pro svoje reklamní účely ve smyslu zasílání různých reklamních sdělení , vč. e-mailových nabídek a podobně.aktualizace: 6. prosince 2021